Annem ve Somun Ekmeği – 12 Eylül 1980

İlginizi Çekebilir

10 Cevap

  1. admin dedi ki:

   Güzel yorumunuz için teşekkürler.
   Sevgilerimle,

  2. pardi dedi ki:

   Darbeye zemin hazırlamak için insanları kamplara bölerek birbirine kırdırıp sonrada kurtarıcı edasıylan çıkıp darbe yaptılar.Kanseri gösterip vereme razı ettiler milleti.Tabii postal yalayıcı sivillerde o ortamı hazırlamada en az postal sahipleri kadar suçludur.Çocuklarını sokağa çıkarmayı cepheye gönderme psikolojisiyle yapan anaların durumunu anlayabiliyorum.Günümüzde hala değişik halkları değişik korkularlan paranoyalarlan korkutup birbirine düşman yapmaya uğraşıyorlar.Malesef hala ülkemde anaların gözü yaşlı.İnşallah ağır aksak yürüyen bu zayıf demokrasimiz birdaha kesintiye uğramaz.Bütün Türkiye halkları anaları ağlamadan demokratik bir ortamda kardeşce hakca bir düzen içinde yaşamaya devam ederler…..Yazın çok güzeldi kalemine sağlık.Y.KABİL

  3. admin dedi ki:

   Bu yazıyı yazmamım amacı, bir şeylere dikkat çekmek içindi.. Duyarlı ve samimi cevabınız için teşekkür ediyorum.. Durmayın, ve devam edin .Ardınızdayım. Ve bunu lütfen yazın. O kadar, aileler sömürülüyor ki?. Yüreğinize sağlık. Eline , diline hayranım

  4. funda dedi ki:

   arkadaşım ben bu konuyla ilgili değilde abadaki yeter artık yazınızı okudum ona cevaben size teşekkür etmek istedim.abada yazılması yasaklanan -hem drların hemde otizmden para kazanan rantçıların işine gelmeyen- cerebrolysin yani hücre yenileyiciyle benim çocuğum 3 yılda otizmden sıyrıldı.bu mucizeyi paylaşmak için defalarca yazdıysamda nevin hanımefendi engellemeyi başardı..

  5. admin dedi ki:

   Anne olunca, var mı ötesi. Kadın, kız,para ,pul. Yok ötesi, anneden önce..

  6. Nily dedi ki:

   ince ince yağan yağmur gibi her yere dokunmuş çok güzel bir yazı, ama en çok yüreğine dokunuyor insanın. annenizin anneler gününü kutlarım, birlikte daha nice güzel günler geçirmenizi dilerim.

  7. admin dedi ki:

   Teşekkürler. Bütün annelerin ellerinden öpüyorum

  8. neslihan dedi ki:

   çok duygulandım.. Anne yüreği ve anne sevgisi… Annenizin ellerinden öperim.

  9. Serkan dedi ki:

   Sevgili Peygamberimiz(S.A.V), cennete giden yolun annelerin rızasını kazanmaktan geçtiğini şu kutsal sözleriyle belirlemiştir : Cennet annelerin ayakları altındadır. Haklarını ödeyebilmemiz mümkün değildir.

  10. aytaç dedi ki:

   gerçekten çok duygulandım okurken..Annenizin ellerinden bizim yerimize de öpün lütfen ayhan bey..Bütün anneler aynı şeyi yapardı ama böyle bir olayı yaşamak ve hatırlamak farklı tabi..O yüzden de annelerin hakkı ödenmez sanırım.saygılarımla.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir