Arabesque, Işın Karaca’nın Fiyaskosu

İlginizi Çekebilir

4 Cevap

  1. admin dedi ki:

   Onur Aslan,
   Gecikmiş cevabım için özür dilerim. Işın Karaca hanımefendiyi ben de çok severek dnleyen biriyim. Ama bu son albümü beklentilerimizi boşa çıkardı. Elbette ki bu haliyle de çok güzel bir albüm. Ama kendisinden çok daha farklı bir çıkış bekliyorduk. Belki bir daha ki sefere! Biz de arabesk ile Orhan, Ferdi, Müslüm ile büyüdük, Sezen ile şekillendik. Sevgili Işın’dan arabesk altyapısında çok daha mükemmel bir çıkış bekliyordum, ama olmadı. Herhalde bir bildiği ya da bilmediği vardır! Bekleyip göreceğiz…
   Sevgi ve saygılarımla,

  2. onur aslan dedi ki:

   Ben bu albümü dinlerken gerçekten etkilendim…Şarkıları dinlerken nasıl eleştiriler gelebileceğini albüm konseptinden dolayı yaylım ateşine tutulacağını biliyordum.
   Benim fikrim muhteşem bir albüm olmuş..Arebesk müziği sevmeyen biri olarak kimbilir, mavi mavi, tanrım beni baştan yarat gibi şarkılardaki yorum muhteşem.
   Sizlerin fikrine sonsuz saygım var ama bence d egerçekten Arebeski bir de Işın Karaca’dan dinlemek çok keyifliymiş.

  3. admin dedi ki:

   Düşüncelerinize ben de katılıyorum. Yazımı tamamlayıcı olarak söylemiş olduğunuz “yanlış şarkı seçiminde” tamamen haklısınız. Teşekkürler.

  4. Yücel Yılmaz dedi ki:

   Ayhan Bey yazdıklarınıza aynen katılıyorum. Muhteşem bir sese sahip olan Işın Karaca, neredeyse tüm albümlerinde kendisine yakışmayan şarkılar seçiyor. Dinlemekten keyif aldığım ender sanatçılardan biri olan Işın Karaca, umarım güçlü sesini ön plana çıkaran şarkı seçimiyle, sevenlerini mutlu etmeye devam eder.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir