Doğayla Oynarsan, Doğa da Seninle Oynar!

İlginizi Çekebilir

5 Cevap

  1. mavi yolculuk dedi ki:

   Çok güzel bir yazı olmuş, Doğa eşittir kaliteli yaşamdır.
   Bu yazıyı herkesin okumasını isterim.
   ellerinize sağlık

  2. Mavi Yolculuk dedi ki:

   Sayın site yöneticisi arkadaşlar internetde sörf yaparken sitenize rastladık bizce herşey harika olmuş eğitici öğretici ve sayfa düzeni olarak mükemmel olmuş elinize sağlık bizlerede burada yazmak için yer vermenizden dolayı sizlere teşekkür eder mavi yolculuk adını vermiş olduğumuz ismimizi yayınladığınız için başarılarınızın devamını dileriz yat seçiminde alt yapımız denizcilikten gelme kadromuz ile yatlarda çalışarak edindiğimiz tecrübelerimizle oluşturduğumuz personel ile başlayan, şimdiyse, Fethiye, Göcek, Marmaris, Bodrum liman ilçelerimizde, kiralık yat, işletmeciliği yaparak devam etmekteyiz. inanıyoruz ki bizim farkımız ticari yatlardaki iş tecrübemiz doğrultusunda, sizleri doğru bilgilendirmek, kaliteden ödün vermeyen kadromuz ile mavi tur, için kiralayacakları yatı doğru bir şekilde anlatıp, kaliteli bir tatil yapmalarını sağlamaktır.

  3. admin dedi ki:

   Teşekkürler beğeniniz için. Ben de yıllardır bu yola karşıydım. Dün yine sel olmuş Giresun’da. Dediğim gibi, iç kesimlerdeki basıncı düşürecek, denize doğru drenaj sağlanacak sistemler kurulmalı. Aksu deresi, batlama dersi bir bakarsın 1 metre yüksekliğinde bir bakarsın 20 metre yüksekliğinde akar. Yıllardır sel, heyelan yaşayan karadeniz kıyıları önlem alınmazsa çok kan kaybedecek ve kıyı seritleri harap olacaktır. Tekrar herkese geçmiş olsun. Sevgilerimle.

  4. Selcan Tozlu Kurtay dedi ki:

   Meraba
   Ayhan bey bende bir Giresunlu olarak elimden geldiğince yazılarınızı takip ediyorum ve tabiri caizse bir hemşerimin yazısını okumaktan oldukça keyif veriyor.Vakti zamanında bu yollar yapılırken dedğim tek şey olan deniz alır götürür düşüncemin şimdi ne kadar haklı olduğunu görüyorum.Son bir haftadır yaşanan olaylar belkide Giresun için bayağı zorlu bir dönem başlatıyor.Umarım tüm Giresunlular başları dik bir şekilde bu üzücü olayı da atlatırlar.Sizin nezdinizdede tüm Giresunlulara geçmiş olsun dileklerimi iletmek istiyorum.

  5. web tasarım dedi ki:

   site çok güzel olmus elinize sağlık bu bilgiler için teşekkürler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir