Film, Müzik İndirenler Yeni Yasaya Dikkat!

İlginizi Çekebilir

12 Cevap

  1. TvYıldızı dedi ki:

   Yakında indirmeyi de yasaklarlar hepimiz şapa otururuz. Neyse gelecek nesil kafayı filmlerle müziklerle doldurmaz da belki YÜRÜYEN UÇAK yaparlar.

  2. adem buran dedi ki:

   pekala ben bilgisayarım da indirdiğim muziği atamıcakmıyım yani telefonuma

  3. mlk dedi ki:

   Ne alaka ya o zaman her indirmeye çalıştıgımız paylaşım için anında uyarı versin yasak diye.öyle yaptıda biz mi uygulamadık sanki.

  4. emre dedi ki:

   İnternetten kişisel bilgisayar indirilen her türlü film, video, şarkı, kitap, fotoğraf vs. dosyalar için kesinlikle ceza yok. Rahatlıkla film indirip izleyebilirsiniz.
   İnternet üzerinde video, film ya da müzik linkini paylaşmak, duyurmak(facebook ve youtube’ta olduğu gibi) ceza kapsamında değil. İsterseniz 1000 kişiye bu linki gönderebilirsiniz.

   sadece bunu yazsan yeterdi be olley artık oyun oynarken o salak müzikler yerine kendi istediklerimi dinleyebilecem wuuuuuuuuhuuuuuuu ^_^

  5. enes dedi ki:

   bende aynısını düşünüyorum.Eğer bir yasak varsa engelleyin .film internet ortamında istedikleri gibi dolaşacak ama onu yayınlayan değilde seyreden cezalandırılacak. niye bu işten para kazanmak istiyorlar..

  6. saçma sapan dedi ki:

   yahu böyle saçmalıkmı olur indirilmesi isteyenmeyen şeyleri kaldırsınlar ne biz indire bilelim nede onlar ceza versin tek amaçları para !!!

  7. eda dedi ki:

   para cezası yerine engel koysalar ya

  8. recep dedi ki:

   devlet ceza keseceğine torrentleri ve diğer indirme araçlarını kapatabilir yasaklayabilir devletin elinde değilmi bu hala indirme yapabiliyorsak yasak yoktur bence

  9. starcom dedi ki:

   amk bunlar resmen götlerinden bi uygulama üretiyolar o yok bu yok ee ulan millet rahatça muzık weya fılm ındırıp ızleyemeyecekmı saçma bi uygulama Mustafa Kemal Atatürk hayatta olsaydı bunları hiç bir şekilde kimse yapamazdı bunu yapanlarn allh belasnı vrsn

  10. Myster dedi ki:

   Anlamadım yasaklandı mı yasaklanmadımı

  11. vatandaş dedi ki:

   elmada mı yemeyek CIA mı sandınız

  12. woxow dedi ki:

   hepsi tıraş bunların, sadece komik, meslek icabı kesinlikle söyleyebilirim ki internette herhangi bir yasağın uygulanması teknik olarak kesinlikle imkansız :d

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir