Kadınlar! 12 Adımda Mutlu Olmak İster misiniz?

İlginizi Çekebilir

9 Cevap

  1. Ilknur dedi ki:

   Çok tatlısıniz bende zamanında yokluktan dolayi çok kıymet verdim eşyalarıma aman eskimesin aman özel günlere hali hazirda temiz kıyafetim kalsındi ama bunun çok mantıksız olduğunu gördüm m..Yes yeni duran kıyafetleri dört beş sene dolabımda tutup sonra bu yazıları okuyup verdim başta zor oldu ama şimdi mutluyum dolabım bayagi hafifledi ayrıca yaz kış ayarlamalarim da kolay oldu hep hamal gibi taşıdım dolaptan cekyat altına :) şimdi bişiler alırsam çok gerekli olmasi gerekir yoksa almam çünki gene dolucak :)çünki cok gerekli olanları bıraktım ama yeni çok alırsam gene bir temizlik yaparım ya da yatarken felan giyerim en azından değerlenmış olur :)

  2. Ayhan Demiral dedi ki:

   Nurdan Hanım,

   Keşke her kadın sizin gibi davranmış olsa… Saygılarımla

  3. Nurdan dedi ki:

   kesinlikle önerilerinize katılıyorum ve uyguluyorum. Kendime kıyafet ayakkabı bot takı almayı bıraktım. Şu ankileri eskitip atmayı planlıyorum. Uzun zamandır giymediğim kıyafetleri ise veriyorum. Çok işe yarıyor. Kendimi hafiflemiş hissediyorum. Gardırop üstüme gelmiyor.

  4. sümeyra dedi ki:

   ya hiç bir şeyi olmayıpta mutlu olmaya çalışanlar ne yapsın

  5. Özge dedi ki:

   Kitabı okuduğunuzda anlayacaksınız ne demek istediğimi :) ama çok yerde okudum benzer konuyu. Yukarıda yazdığınız gibi evdeki, dolaptaki fazlalıklardan kurtulmak insanı rahatlatıyor ama bana kalırsa mutlu olabilmek için ilk koşul insanın aklındaki fazlalıklardan kurtulmasıdır. Başarı dileklerimle.. Sevgiler..

  6. admin dedi ki:

   Merhaba,

   Yazıyı bir yerden çalmadım, kopyalamadım. Hiç bir yazım kopya ya da alıntı değildir. Alıntı yaptığım yazılarda da kesinlikle kaynak belirtilmiştir.
   Dediğiniz kitabı da okumadım. İlk fırsatta alıp okuyacağım. Sevgilerimle

  7. Özge dedi ki:

   Bu yazı bana biraz çalıntı gibi geldi .. Mutluluk Projesi kitabından :)

  8. admin dedi ki:

   Biraz mizah dilini kullanarak bir kampanya başlatmak istemişti. Ben her yıl bunu yapıyorum. Sevgilerimle

  9. ayhan dedi ki:

   Değerli adaşım
   Yazınızı zevkle okudum.Feng Şui ile ilgilendinizmi hiç? Aynı sizin önerilerinizi içeren,evde kullanılmayan eşyaların gönderilmesiyle enerji akışının sağlıklı hale getirileceğini anlatan bir feng şui kitabı okumuştum.Siz düşünerek ve gözlemleyerek aynı ilkeleri bulmuşsunuz sanırım.Sevgiyle kalın.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir