Karadeniz Sahil Yolu Yanlış Projeydi(!)

İlginizi Çekebilir

4 Cevap

  1. mavi yolculuk dedi ki:

   alt yapı hizmetleri bitti ( kanalizasyon, dolgu, harfiyat…) belediyeler artık göz boyama bölümüne geçtiler.

  2. kürşat dedi ki:

   yerel yönetimlerde her gelen ile veya illçeye yol yapma telaşı içerisine girr olan yolu bozar yenisini yapar bunların hesabıda ona dönük yapılmış ama yanlış

  3. Mavi Yolculuk dedi ki:

   internetde sörf yaparken sayfanızı ziyaret ettim herşey okadar hoş ve anlaşılır olmuşki elinize sağlık ve bizlerde sayfanıza katkıda bulunmak için özgün içerik yazmaya zaman ayırdık yapmış olduğumuz mesleğimiz mavi yolculuk konusunda bilinmesi gerekenleri bize yerverdiğiniz bölümde anlatmaya çalışacağiz, Türkiye sahilleri, Akdeniz içindeki tecrübelerimizden, gördüğümüz bildiğimiz anladığımız kadarı ile kıyıları en güvenilir en temiz ve ilginç sahil yapısına sahip, rüzgarlara korunaklı bol miktarda koylar olduğu gibi bu koyları süsleyen onlarca geçmiş medeniyetlerin izleri ve antik kentler açısından zengin olduğu kadar, görsel ziyafet olarak ve mavi tur için benzersizdir. Uygun sıcaklıktaki güvenli denizi ve her türlü ihtiyacın karşılanabileceği yakın sahil kasabaları, halkının misafirperver ve yardım severliği, denizinin sürekli olarak temiz oluşu, suyun berraklığı ve bu nedenle de her türlü aktivitesi bulunan sahillerimizi burada kısaca anlatmaya çalıştık herkez teşekkür eder iyitatiller dileriz.

  4. murat dedi ki:

   bir gün bir yönetim gelecek. o yapmak zorunda oldukları yolu yıkacak. şimdi yapmak zorunda oldukları hes ler gibi. karadeniz i eski özgür günlerine kavuşturacak. o duvarı taş yığınını oradan kaldıracak.
   Yapmak zorunda değillerdi. Ordu dan yolu geçiremediler hiç bişi olmadı. Dağların aralarından yolu geçirme olanağı vardı denemediler bile. Kaç tane mahkeme kararı alındı uygulamadılar. Son duruşmasından yürütmeyi durdurma kararı verilen mahkemelere müdahil olan Karadenizli bir avukat kim vurduya gitti öldürüldü. Yapılan yol rezillik olduğu gibi işe de yaramıyor. Çünkü yolu ancak %20 oranında kısalttı. Bir süre sonra yol bakımsız hale geldikçe daha da işe yaramaz hale gelecek.
   Bu yol İstanbul daki toprak rantının Karadeniz’ e taşınması için yapıldı. İstanbul daki rantiye-şantiye ekonomicilerinin sınırlarına sığmaması ve bunu Anadolu nun her yerine yayma çabalarının bir sonucudur. Ankara daki İstanbul hükümetinin en etkili icraatıdır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir