Okuma ve Bilgilenmenin Üzerine

İlginizi Çekebilir

5 Cevap

  1. admin dedi ki:

   Teşekkürler Hasan Yılmaz. Yorumunuzun sonunda öyle bir söz söylediniz ki; Ben bu söze en az 10 yazı yazarım. “Atatürk, bunca savaş, karışıklık ve kaos içerisinde kitap okumaya ne zaman fırsat bulmuş.” Sözünüz yorum değil, ders alınması gereken bir mesajdır. Elinize sağlık.

  2. Hasan Yılmaz dedi ki:

   Geniş zamanlı bir yazı olmuş. Bazı şeylerin değişip de yazının geçerliliğini kaybetmiş olmasını isterdim.

   Girişinizdekinin aksine, düşünen ve tartışan bir toplumuz aslında. Ancak bunların çoğunu, insan okumadan yaptığı için, sonuçlar olmasını istediğimizden çok farklı çıkıyor.

   Okumak deyince aklıma Atatürk’ün o kadar işinin arasında nasıl onca kitabı okuyabildiği geliyor. Belki de okuduğu için bunca işi başarabildi…

  3. Bluemaster dedi ki:

   Gerçekten bu yazı çok şeyler anlatıyor.Fazla söze gerek yok.Türkiye’yi yöneten bazı yobaz kişilikler değişmedikçe bu ülke daha fazla kötüye gider.Tebrikler…Devamını bekliyoruz…
   infostation.blogcu.com BLUEMASTER |

  4. admin dedi ki:

   Teşekkürler yorumunuz için. Malesef bazı şeyleri değiştirmedikçe, bu yazı 100 sene sonra da güncel kalacak. Oktay Akbal üstadın bir yazısı 40 küsür yıl güncel kalmasının yanında benim yazım daha filiz halinde.

  5. murat dedi ki:

   Ayhan Bey

   gerçekten bu yazınızı 20 sene evvel yazmanıza rağmen bu günleri görerek düşüncelerinizi aktarmarinız sizin ne kadar ileri görüşlü bir insan olduğunuzu gösteriyor. bir sonra ki yazınızın konusunu merakla bekliyorum. başarılarınızın devamını diliyorum.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir