Saç Rengine Göre Kadın Türleri

İlginizi Çekebilir

32 Cevap

  1. Akoju dedi ki:

   Sevdiği renklere göre sınıflandırma yazısı altındaki yorumları okuduğumda hiç böyle kötü yorum görmemiştim.Burda yazanlar tamamen doğru olacak diye bişey yok.Şöyle de bir şey var ; insanlar karakterlerini ufak ayrıntılarla yansıtırlar.

  2. Ayhan Demiral dedi ki:

   Merhaba, bu yazı tamamen mizahi bir yazıdır….

  3. gökkuşağı dedi ki:

   Normalde yorum yazmaya tenezzül edeceğimi düşünmezdim lakin 10 dakikamı okumak için harcadığım bu gereksiz yazı için görüşlerimi ve eleştirilerimi belirtmenin doğru olduğunu düşündüm. Öncelikle hiçbir şekilde karakter analizi yapamayan, muhtemelen klavye arkasına kendini gizlemiş birinin ağzından yazılmış gibi görünüyor. Site kime ait bilmiyorum ama, insanları saç renklerine göre saçma sapan eleştirmek yapabileceğiniz en trajikomik olay olmuş. Telefon arkasında biraz kahkaha attık yanımdaki arkadaşımla, biraz da dalga geçtik… Kusurumuza bakmayın lütfen. Sitedeki bu saç renkleriyle ilgili cinsiyetçi yaklaşımı okuyacağınıza yazdığım bu yorumu okuyup arkanıza bakmadan bu siteyi terk etmenizi öneririm sevgili okuyanlar. 10 dakikanızı bu saçma cinsiyetçi yazıya harcayacağınız güzel bir kitaptaki faydalı bir paragraf okumak, hepinizin hayatına daha fazla şey katacaktır. Saygılar…

  4. Asilhan Bilal dedi ki:

   ben kül rengindeki kadınlara tutkunum..
   bereketli, merhametli ve şefkatlidirler..
   geceleri ateşin üstünde çıplak ayakla yürürler..
   ben daha çok geceleri kül rengindeki kadınları severim..
   ben değil zevkim hercai..
   Asilhan Bilâl

  5. tj dedi ki:

   boyatacak saç rengi kalmadı sayenizde yada kendi saçları b renk olanlarda epey aşağılanmaktadır kadın düşmanlığınız var ne alaka kadının güçlü olmasını istemekle tam bir fiyasko yazınız ne şişmanlık ne salaklık ne uyuzlık kaldı her şeyi yakıştırdınız kınıyorum sizin saç rengi bu bunalım renklerden biridir valla :) bütün saç renklerini kıskanmışsınız turuncumu acaba saçınızın rengi :))

  6. sev dedi ki:

   kişiler saç rengine göre sınıflandırılmıl.üstelik doğal olmayan saç renkleriyle çok komiksin ya neye göre kime göre. kişilik aanalizi yapmışsın resmen.öyleyse sokakta gördüğüm her sarışın ger kumral siyahı falan senin kategorine göre şöyle böyle.

  7. sev dedi ki:

   o kadar anlamsız bi yazı ki vaktime yazık bi de niye sacımı boyatsam mı boyatmasam mı diye sormussunuz bu yazıtla mı etkileniyosunuz.admin mümkünse bırak milleti eleştirmeyi tatlım.

  8. Ayhan Demiral dedi ki:

   :) Teşekkürler beğeniniz için. Bu yazı türümü hala anlayan çıkmadı!!! Ama ilk defa siz biraz ucundan yaklaştınız. Bakalım:) Selamlar ve saygılar…

  9. ebru dedi ki:

   Ah dostum kadınları anlayamıyorsunuz bide sınıflandırma içine giriyorsunuz başarını ve cesaretini tebrik ederim.. Ama kadın milletini memnun etmek zordur yorumları okudum ve hatunlar fena kızmış sana :) neyse dostum kendime özel yazıyı okudum beni anlatıyor koyu kızıl ;)

  10. sarısın dedi ki:

   saçma sapan bir yazı…bu ne yahu ? Bu yazıyı nasıl yayımlattınız ben onu merak ediyorum doğrusu…Bariz bir kadın düşmanlığı seziyorum.Bu şekilde genelleme yapıp hanımefendilere yafta yapıştıran sizin gibilere Allah akıl fikir versin

  11. pın dedi ki:

   yarısına kdr okuyabildiğim gereksiz ve gerçek olmayan tespitler. başlık boş yere ilgi çekiyor. yazdıklarınızla alakası yok.

  12. admin dedi ki:

   Öncelikle merhaba,

   Yazımı okumuş olmanız bile, içinin dolu olduğunu gösterir. Diğer yazılarımı okumadığınız, bu yorumunuzdan anlaşılıyor.
   http://www.ayhandemiral.com/?p=67
   http://www.ayhandemiral.com/?p=1130
   http://www.ayhandemiral.com/?p=3480

   Sevgilerimle,

  13. puantiye dedi ki:

   bu tarz yorumlara sürekli olarak” ironi” şeklinde bir yazı olduğu için diye açıklamada bulunmuşsunuz. bir yazının ironi şeklinde yazılmış olması onun “saçma” olmasını gerektirmez, bu notunuzla tekrar okudum ama üzgünüm “ironi”nizden çok yazının içinin boş oluşu dikkat çekiyor.

  14. puantiye dedi ki:

   bayadır bu kadar lüzumsuz yazı okumamıştım

  15. admin dedi ki:

   Merhaba,

   Bronz renk, griye yakın renk kategorisinde değerlendirilmiştir. Ama yazılandan ayrı bir kategori olacaksa desteklerinizi bekliyorum.

   Sevgilerimle,

  16. admin dedi ki:

   Merhaba,

   Saçını boyamayanlar için yazım en kısa zamanda yayınlanacak.
   Sevgilerimle

  17. admin dedi ki:

   Merhaba,

   Kumral mıyız, esmer mi? Bakır saç renkli kadın görmediğim için yazamadım. Bu konuda sizin ilave yorumunuza ihtiyacım var.

   Sevgilerimle,

  18. cihadiye dedi ki:

   Saçımı bronz renge boyadım çok güzel oldu burda bronz renk yazmıyor

  19. satı dedi ki:

   neden saçlarını boyatmayanlar için bi yorum yok saçlarını boyatanlarında hiç iyi bi yorum yok saçlarımızı boyatsakmı boyatmasakmı şimdi ben anlamadım :D

  20. Nrgz dedi ki:

   bakır rengi unutmuşsunuz :) kendimi bulamadım o yüzden :)))

  21. admin dedi ki:

   Merhaba,

   Doğallık gibisi yok. Sizi tebrik ediyor ve hep doğal kalmanızı diliyorum. Beğeniniz için teşekkür ederim.

   Sevgilerimle,

  22. sema dedi ki:

   merhabalar,

   saçlarımı boyatmıyorum, çünkü doğal saçlarımı tahminen 35-40’a kadar kullana bileceğim ve herkes boyalı saça sahip olduğu için doğal saç rengi bir ayrıcalık gibi geliyor:)
   Saçlarım beyazladığında ise gözlerimle aynı renge boyatacağım yani karamel;)

   bence güzel bir yazı olmuş;)

  23. admin dedi ki:

   :) Merhabalar Tülay hanım,

   Siz kadınlar, sorunlu değil; sorun var diye sıkıntıdasınız. diye yazmış olduğum bir yazı… Oysa; sıkıntı falan yok. İroni yaparak yazmış olduğum bu yazılarım, aslında kadınların dikkatini kendilerine çekmek…
   1 metrelik bez parçasının devlet sorunu olarak görüldüğü ülkemde, azıcık da olsa dikkatleri toplamak adına yazmış olduğum bir yazı.
   Daha önce yazdığım yazılar okunmamış olsa gerek; “Annem ve Somun Ekmeği – 12 Eylül 1980″
   “Şarkılar, Kadın ve Marş” ve “Türkan’ımı Aldınız Benden!” başlıklı yazılarımı okumanızı rica ediyorum..

   Sevgi ve saygılarımla,

  24. admin dedi ki:

   Tülay Hanım,

   Saçımı ilk boyadığımda, ilk sizin haberiniz olacak!!! Çünkü; karar verdiğimde, sizin kuaförünüzde saçlarımı boyatacağım..

   Saygılarımla,

  25. True dedi ki:

   yani ne yaparsak yapalim sonuc biz bayanlar sorunluyuz…:-)
   yazarin sac rengini ogrenmek isterim.

  26. admin dedi ki:

   Merhabalar Aslı Hanım,

   Asla kadınları kötülemek ya da küçük düşürme gibi bir niyetim yok. Olamaz da…
   Kadın düşmanı değil; tam aksine kadın hayranıyım: Kadınların artık hak ettiği yeri bulmasını, ezilmemesini ve yüceltilmesi gereğini savunan biriyim. Yazılarımda ironi yapıp
   ; artık Kadınların da uyanması gerçeği üzerine parmak basıyorum. Laf olsun diye bakmayın! Daha önceki yazılarıma bakmış olsaydınız; ki bakmamışsınız: Boşa değil, doluya zaman ayırdığınızın farkında olacaktınız…

   Sevgi ve saygılarımla,

  27. aslı dedi ki:

   aman ne güzel, bu yazıya göre saç boyatan boyatmayan tüm kadınlar kötü yani hiç iyi tarafları yok !!! kadın düşmanı mısınız? yoksa kıskanıyor musunuz?
   böyle yazıları yazan, yayınlayan ve yayınlatanları anlamakta zorluk çekiyorum.
   zavallı insanlar demek uygun olacak sanırım… laf olsun diye bakayım dedim ancak boşa zaman harcamışım… aykırılık birilerini kötülemek değildir, yeni birşey yaratmaktır!

  28. aslı dedi ki:

   aman ne güzel, bu yazıya göre saç boyatan boyatmayan tüm kadınlar kötü yani hiç iyi tarafları yok !!! kadın düşmanı mısınız? yoksa kıskanıyor musunuz?
   böyle yazıları yazan, yayınlayan ve yayınlatanları anlamakta zorluk çekiyorum.
   zavallı insanlar demek uygun olacak sanırım… laf olsun diye bakayım dedim ancak boşa zaman harcamışım…

  29. admin dedi ki:

   Merhaba,

   Yüz hatları pürüzlü/pürüssüz derken; kadınların sabah kalkıp o doğal yüzlerine, pudra, fondoten, vs. sürerek doğal olmayan amaa uzaktan baktığınızda güzel görünen sahte yağlı boyalardan bahsettim. İroni yaptığım bu yazının amacı; kadınların gerçek yüzünden, ve saçlarından asla vazgeçmemeleri… Kozmetiğe ihtiyacı olmayan kadınlar.. özlemimle..

   Saygılarımla,

  30. asude bozok dedi ki:

   Yüz hatları pürüzlü ya da pürüzsüz ne demek?

  31. admin dedi ki:

   :) Kısa yorumunuz için teşekkür ederim. Bu yazı bilerek ironi şeklinde yazılmıştır. Sevgilerimle

  32. banu dedi ki:

   saçma

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir