İlişkilere Dair Diyaloglar: Stop 1/3 (Öykü)

İlginizi Çekebilir

4 Cevap

  1. aslıi dedi ki:

   ya bırakın bu işleri böyle bir türk erkeği yoktur sanmiyorum ama hikayede ki gibi türk kadını olduğu kesin.ben hiç böyle bir erkek görmedim.yada bahsetmiş olduğunuz erkek başka milletten yada son derece sinirlerine hakim:)

  2. sihirliyazilar dedi ki:

   Yeni yazılarınızı merak ettim de bir girip bakayım dedim Ayhan Bey. Bu yazı oldukça ilgimi çekti. Ancak çok gerçekçi bulmadım dersem umarım kızmazsınız. Herşeyden sürekli dırdır eden, (arada bir sevdiğini falan söylese de) neredeyse çekilmez bir kadın ve sabırla ona katlanmaya çalışan bir “zavallı” bir adamcık! Ya da ben böyle algıladım diyelim. Haa, yok mudur böyle şeyler vardır belki de, şunu söylemek isterim ki bir kadın karşısında bu kadar süt dökmüş gibi bir adam olduğu takdirde, bir noktadan sonra artık ona saygı göstermez; küçük görmeye başlar. Erkek, bu kadar aşırı yumuşak olmamalı. Ne maço ne de fazla yumuşak; ortalarda bir yerlerde yani. Kendini saydırmayı bilmeli. Kadın, ona bu kadar bağıramamalı. Tamamen şahsi fikirlerim tabii ama senaryonun değişik versiyonlarını da yazar mısınız acaba? Alternatif olarak bir de benim dediğim gibi bir erkek yaratsanız mesela. :))) Çok şey istedim herhalde.
   Bloğunuz çok güzel ayrıca. Takip etmeye çalışacağım.

  3. admin dedi ki:

   Teşekkürler. Aslında yazının devamını hemen yazacaktım ama gelecek tepkileri bekledim. İlk yorum yazan siz oldunuz. Bu hikayenin gidişatının – ki gerçek hayatla çok ilgisi var- devam yazılarında 3 kez değişeceğini ve sonunun tamamen umulmadık bir sürprizle biteceği ipucunu, şimdiden veriyorum. Sevgilerimle,

  4. Aysun dedi ki:

   Harika bi anlatım.. Ben de bunları yaşayacağım bi hayat arkadaşı istiyorum:-)

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir