Twitter’a Nasıl Üye Olunur? Resimli Anlatım

İlginizi Çekebilir

26 Cevap

  1. şükran dedi ki:

   gerekli olduğunu düşünüyorum.

  2. selime top dedi ki:

   samsung 5233 wifi cep tlt num benim twitter üye olabilirmiyim

  3. admin dedi ki:

   Merhaba,

   Cevap için geç kaldım. Özür. Dediklerinizde haklısınız. Siz başkasını takip etsenizde; eğer o sizi follow etmemişse ona özel mesaj gönderemezsiniz. Ancak retweet yaparak onu bilgilendirebilirsiniz. O da resim altındaki follow butonu yanındadır.

   Saygılarımla,

  4. nihan dedi ki:

   iyi çalışmalar;

   Ben takip ettiğim bazı kişilerin beni takip etmesini ,yazdıklarımı görmesini,onların yazdıklarına cevap yazmak yorum yapmak istiyorum. Bunun içinde onların benim following butonuma tıklaması gerekiyor. Peki bunu onlara mesela ünlü bür kişiye nasıl söyleyeceğim. Direct Message demisiniz bir cevapta. Ben o ünlünün güneş gib, olan butonuna tıklayınca direct message çıkmıyor . Mention… , Block……., Report …….. for spam diye 3 başlık var. Yani mesaj da gönderemiyorum. bu durumda nasıl beni follow edebilir. Yazdıklarımı nasıl ona ulaştırabilirim?? Şimdiden bilgileriniz için teşekkürler.. İyi çalışmalar…

  5. admin dedi ki:

   Twitter’da mesaj göndermek istediğiniz kişinin üzerine ya da avatar resmine tıklarsanız yan tarafta message butonu görünecektir. Üzerine tıklayıp açılan pencereye mesaj yazıp gönderebilirsiniz.

  6. ceyda dedi ki:

   ben başkalrına özel mesaj gödermeyi beceremiyorum bana açıklayıcı bir şekilde anlatır mısın?

  7. admin dedi ki:

   Merhaba,

   Güvenlik kodunu yanlış yazdığınız için bu uyarıyı veriyor. Kodda verilen iki kelimeyi doğru yazmalısınız.

  8. kardelen dedi ki:

   olamadımki bize güvenlik nosu veriyolar giriyorum (ddoğru) bu çıkıyo
   Please try to match the 2 words shown above, or try the audio version.

  9. admin dedi ki:

   Merhaba,

   Resimleri görmek için twitter da o kişinin adına tıkladığınızda -eğer eklemişse- resmini görebilirsiniz.

  10. gökalp dedi ki:

   eklediğimiz insanların resimlerine nasıl bakacağız tşkkrler

  11. admin dedi ki:

   Merhaba,

   Birinin yazdığı yoruma cevap yazmak isterseniz ve o kişinin de bunu görmesini istiyorsanız mutlaka kendisine özel mesaj atmalısınız. Ancak; o kişi sizi takip ediyor ise zaten sizin yazdıklarınızı görecektir. Eğer size özel mesaj atmışsa ve siz de buna reply derseniz sadece o kişi mesajınızı görür.

   Saygılar,

  12. mert dedi ki:

   Öncelikle bu konuda bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.Benim sorum su twitterda arkadaşlarım kendi payalaştıkları düşüncelere ben nasıl yanıt vereceğim.Ör. x kişisi bugun hava çok güzel diye yorum yaptı ben o kişiye bu yazdığı yorum hakkında kendi düşüncemi ona aktarmak istersem ne yapmam gerekiyor.Birde Özel mesaj atarsak mı yoksa Reply yaparsak mı o yorumu yapan arkadasa bizim kendi düşüncemizi o da görür ve yanıtlayabilir.Şimdiden çok teşekkürler.

  13. admin dedi ki:

   Paralı değil. Beleş, beleşş.

  14. admin dedi ki:

   Merhaba,

   Twitter’da dosya paylaşmanın 2 yolu var. Dosyalarınızı bir siteye yüklersiniz. Sonra bu sitenin linkini yayınlarsınız. Ya da twitter hesabı kullananan paylaşım siteleri var. Buraya dosya ve resimleri yüklerseniz twitter’da yayınlanacaktır.twitfile.com/, filesocial.com/, twitdoc.com/, tweetafile.com/ vs. siteler bu konuda size yardımcı olacaktır.

  15. gnc dedi ki:

   twitter da facebookta olduğu gibi albüm paylaşılailiniyormu evetse nasıl?..şimdiden teşekkürler

  16. şafklnjkşdf dedi ki:

   peki bu twştter paralımı

  17. admin dedi ki:

   Merhaba,
   Twitter’a giriş yaptıktan sonra sağ üstte “settings” kısmına girin. name kısmının yanında “You can change your name on your profile settings. ” yazısına tıklayın. açılan sayfada resim yanında “change image” kısmından resim yükleyebilirsiniz.

   Sevgiler

  18. GLsh dedi ki:

   Peki Ben Resmimi Koyamadım Nasıl Koyabilirim ?

  19. admin dedi ki:

   Twitter’a üye olmak paralı değildir. Anlık olarak düşünceleriniz, yaptıklarınızı 140 karaktere kadar insanlara duyurabiliyorsunuz.

  20. senaaa dedi ki:

   twitter’e üye olmak paralımıdır twitterde ne yapılıyor?..

  21. admin dedi ki:

   Merhaba,

   Twitter’ da özel mesaj göndermek istediğiniz kişinin resmine/adına tıklayın. “Lists” ikonunun yanındaki güneşe benzer ikonu tıklarsanız; bir menü açılacaktır. Açılan menüde üstten 3. kısma yani “direct message..” kısmını tıklarsanız mesaj kutusu açılacaktır. Artık, o kişiye özel mesaj yollayabilrsiniz.
   Sevgilerimle

  22. İremm dedi ki:

   Birine özel mesaj nasıl atılıyor. Yardımcı olur musunuz lütfen :)

  23. admin dedi ki:

   Tam anlayamadım. Takip ettiğimiz kişiye reply yapmak? Ancak size direk mesaj yazarsa bu mümkündür. Özel mesaj yazmak dışında bir şey yapamazsınız. Zaten twitter’in amacı msn gibi birebir yazışmak değil, o an ne yaptığınızı 140 karakter ile anlatmaktır. Sizi takip edenler bunu öncelikle, etmeyenler ise rast gelirse göreceklerdir. Sevgilerimle.

  24. lilita dedi ki:

   sadece takip ettiğimz ama edilmediimz kişilere reply yaparsak o görür mü..ya da onlara özel mesaj dısında yazmanın baska yolu var mı?

  25. admin dedi ki:

   Twitter’ da yorum yapılabilir. 140 karaktere kadar her şeyi yazabilirsiniz.

  26. seyfettin peynirci dedi ki:

   peki twitter da yorum yapıLamıyor mu ?

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir