İtalya Depremi ve Yaşlı Kadının Yaşama Sevinci

İlginizi Çekebilir

5 Cevap

  1. yağmur dedi ki:

   hpsi spr..

  2. ozgur dedi ki:

   İnsan yaşadıkça değil,yaşamadıkça yaşlanırmış meğer,,,talihin hala bir kuş olduğunu düşünerek yaşayanlar var sanırım…

  3. Ela ÖZKÖRÜKLÜ dedi ki:

   Herkesin kendine göre bir dağı vardır ve herkes kendi dağında yaşar mevsimleri. Senin güneşin yakamaz beni, benim kışımla da sen zatürre olamazsın. Hayatında bu dağda ayağını basmadığın yer kalmasın. Gururla dolaş. Adımların hep büyük olsun. Büyük Yaşa! Hiçbir zaman korkutmasın ölüm seni ve daima emin ol; sen ölmeden kimse gelmeyecek senin dağına. Ölünce gelecekler ve;”Burada koca yürekli bir dağcı yaşardı.” Diye yazacaklar senin zirvelerine; ama bu senin umrunda bile olmayacak. Sen zaten senelerce koca bir dağcı olduğunu bilerek yaşamıştın! İşte tüm bunlar için herzaman yapman gerekeni unutma ve Gülümse Şimdiiii…! :))

  4. MURAT ŞEN dedi ki:

   Basit yaşayacaksın hayatı, kaybetmekten korktuğun şeyler olmayacak güneşin doğuşu ile gün batımını izlerken sevgilinle beraber.Bahçende yetiştirdiğin domatesin kokusunun sardığı kahvaltı masanda yudumlarken çayını,sucuk-salamın yokluğunu fark etmeyeceksin bile.Sabah sakal traşından sonra,yüzüne vurmadan kolonyayı,çekeceğin acıyı değil ardından gelen ferahlığı düşünüp gülümseyerek başlayacaksın güne.Gülümseyeceksin ağlarken,ağlayacaksın gülerken…ama bileceksin ikisininde hem farkını hem anlamını,ve anlayacaksın Gülmeden yaşamanın, aslında sadece yaşlanmak olduğunu…

  5. özgür güner dedi ki:

   yaşam sevinci ile ilgili ne geçse hep aklıma intiharlar gelir…bir çok intihar planlıdır,kişi önceden tasarlar düşünür intiharı……………….

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir